آغاز ثبت‌نام ترم پاییزی کانون‌ پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور

2 سال پیش

ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی فرهنگی، هنری، ادبی و مهارت‌های زندگی کانون پرورش فکری در رشته‌های مختلف از روز اول مهر در مرکز مجازی کانون به‌نشانی kpf.ir آغاز شده و تا ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ادامه دارد.
سایت اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زمان شروع کارگاه‌های برخط (آنلاین) را از روز ۱۹ مهر اعلام کرده است. علاقه‌مندان در دو گروه سنی «کودک» (۷ تا ۱۲ سال) و «نوجوان» (۱۲ تا ۱۷سال) می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.
این کارگاه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و… در دو سطح ملی و استانی برنامه‌ریزی شده و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها علاوه بر دریافت گواهی شرکت، در صورت داشتن شرایط لازم جذب انجمن‌های کانون می‌شوند.
در عین حال علاوه بر کارگاه‌های‌های برخط کانون، دوره‌های آموزش بدون محدودیت زمان (آفلاین) نیز در قالب کارگاه‌های از پیش ضبط‌شده ارائه می‌شود.
بر همین اساس متقاضیان استفاده از دوره‌های بدون محدودیت زمان کانون، می‌توانند پس از عضویت در پرتال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دور‌ه‌ی مورد نظر خود را انتخاب و فیلم هر جلسه را در زمان مورد علاقه‌شان مشاهده کنند و در صورت نیاز به صورت آنلاین با مربیان ارتباط داشته باشند.
برای دیدن جدول زمان‌بندی، شرایط و مشخصات دوره‌های آموزشی کودکان و نوجوانان و اسامی مدرسان رشته‌های مختلف، به صفحات اینترنتی کانون در نشانی‌های kanoonnews.ir و kpf.ir سر بزنید.

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه