آموزش‌های قصه‌گویی آنلاین و رایگان

3 سال پیش

با توجه به منع برنامه‌های حضوری، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برنامه‌های قصه‌گویی و آموزش‌های مربوط به هنر قصه‌گویی را به‌صورت آنلاین در اینستاگرام برگزار می‌کند.
براساس این خبر، به همین منظور و با استفاده از امکان پخش زنده در صفحه‌ی اینستاگرام انجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، چهره‌های برجسته‌ی قصه‌گویی کشور مخاطبان خود را میهمان قصه‌ها می‌کنند و به علاقه‌مندان این هنر نیز آموزش می‌دهند.
کودکان و نوجوانان و دیگر علاقه‌مندان به هنر قصه‌گویی هر دو هفته یک‌بار می‌توانند روزهای شنبه شاهد پخش زنده‌ی مباحث آموزشی در حوزه‌ی قصه‌گویی با عنوان «گپ‌وگفت با موضوع قصه و قصه‌گویی» باشند و هر چهارشنبه در صفحه‌ی اختصاصی انجمن قصه‌گویی کانون به تماشای برنامه‌ی زنده‌ی «شب قصه» بنشینند.
در برنامه گپ‌وگفت با موضوع قصه و قصه‌گویی، هر دو هفته یک بار روزهای شنبه ساعت ۲۱ با اساتید قصه‌گویی، داوران جشنواره‌ی قصه‌گویی و قصه‌گویان برگزیده‌ی جشنواره‌های بین‌المللی قصه‌گویی به صورت زنده و با رویکردی آموزشی گفت‌وگو می‌شود.
برنامه‌ی «شب قصه» نیز هر چهارشنبه ساعت ۲۰ به قصه‌گویی زنده‌ی قصه‌گویان برتر کشور یا اعضای بزرگ‌سال انجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اختصاص دارد.

https://instagram.com/ghesehgouee?igshid=1qtzz8cjckrws

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه