اولین تئاتر کودک بعداز شیوع کرونا به روی صحنه رفت

3 سال پیش

اولین تئاتر کودکان بعداز شیوع #کرونا با عنوان «دنیای خیال‌انگیز من» به کارگردانی بهناز مهدی‌خواه از امروز یازدهم تیر، و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری واقع در پارک لاله‌ی تهران به روی صحنه می‌رود.
این نمایش ویژه‌ی گروه سنی خردسالان و کودکان، در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه از ساعت ۱۸ در سالن «بوستان» این مرکز اجرا می‌شود.
این نمایش داستان زندگی بازیگری را روایت می‌کند که سعی در توصیف دنیایش دارد؛ با اتفاقی در کودکی، دنیای سیاه و سفیدش، رنگارنگ مثل رنگین‌کمان شده است.
در این نمایش، تماشاگران با بازیگر به دوران کودکی‌اش در یک روستا می‌روند و با دیدن و کشف زیبایی‌هایی که در طبیعت وجود دارد، با او همراه می‌شوند.
بهناز مهدی‌خواه نویسندگی، بازیگری، طراحی و ساخت عروسک نمایش «دنیای خیال‌انگیز من» را نیز بر عهده دارد.
آرش سلگی آهنگ‌ساز، سروش فرهنگیان دستیار کارگردان، موبینا افراسیابی منشی صحنه، محمدرضا شاملو طراح نور، ریحانه مطهری روابط عمومی و مسئول ذخیره جا، فرزاد سلیمانی عکاس، مریم غلامی و بهناز مهدی‌خواه طراح صحنه و دکور این نمایش هستند.
کسب عنوان نمایش برگزیده‌ی بخش خردسال مرکز ملی اسیتژ ایران در سال گذشته، نامزد دریافت جوایز بخش‌های کارگردانی، بازیگری و طراحی صحنه در بیست‌وششمین جشنواره‌ی تئاتر کودک و نوجوان همدان و دریافت‌کننده‌ی عنوان بهترین بازیگر زن از این جشنواره، و… از توفیق‌های این اثر هستند.

👈🏼 علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای این نمایش، بلیت آن را از سایت تیوال و یا از طریق تماس با شماره‌تلفن ۰۹۱۰۶۲۹۶۷۱۹ تهیه کنند.

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه