بازگشایی سالن‌های تئاتر کانون با فاصله‌گذاری مخاطبان

3 سال پیش

دوسالن تئاتر کانون پرورش فکری (سالن‌های بوستان و گلستان) در پارک لاله‌ی تهران از روز ۱۱ تیرماه با رعایت فاصله‌گذاری مخاطبان، بازگشایی می‌شود.
مدیرکل امور سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: برای آغاز دوباره فعالیت تئاتر این مرکز، دستورالعمل و پروتکل‌های بهداشتی در سه بخش ویژه‌ی پرسنل، تماشاگران و گروه‌های اجرای تئاتر، در محوطه‌ی سالن انتظار این مرکز نصب شده و تلاش خواهیم کرد تا همه‌ی موازین بهداشتی به درستی رعایت شود.
به گفته‌ی امیر مشهدی‌عباس، علاوه بر فاصله‌گذاری بین صندلی‌ها و کاستن از تعداد بلیط‌ها، ارائه‌ی ماسک و شیلد و دستکش برای پرسنل، تب‌سنجی از مخاطبان ابتدا ورود به مرکز، و اهدای ماسک به کودکان از جمله تدابیری است که در این زمینه اندیشیه شده است.
وی ضمن اشاره به حمایت‌های کانون از گروه‌های آماده‌ی اجرا، با توجه به تعطیلی‌های چندماه اخیر بر اثر شیوع بیماری کرونا، درباره‌ی انتخاب نمایش‌ها برای اجرا در شرایط کنونی گفت: گروه‌هایی انتخاب شده که تک‌پرسوناژ هستند و عوامل کم‌تری دارند. همچنین در این مدت، از نمایش‌هایی دعوت خواهیم کرد که زمان اجرای کم‌تری نسبت به دیگر اجراها دارند تا تماشاگران به‌ویژه کودکان در مدت زمان کوتاه‌تری در محیط بسته‌ی سالن‌ها حضور داشته باشند.
عناوین و زمان اجراهای این دوسالن را از سایت کانون به آدرس kpf.ir و از این صفحه پی‌گیری کنید.

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه