برپایی رویداد استارت‌آپی اسباب‌بازی برای دانش‌آموزی

3 سال پیش

رویداد استارت‌آپی اسباب‌بازی دانش‌آموزی با محوریت کار گروهی و مهارت‌آموزی و مشارکت دانش‌آموز و خانواده در سطح ملی برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کودک‌شهر به نقل از پایگاه خبری اسباب‌بازی‌ها، مدیریت این اتفاق استارپ‌آپی دانش‌آموزی را محمدرضا احمدزاده، رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بر عهده دارد.
دانش‌آموزان پایه‌ی چهارم دبستان تا دیپلم به عنوان ثبت‌نام‌کنندگان اصلی این رویداد هستند و اعضای هر تیم ۳ نفره از اعضای خانواده شامل پدر، مادر، خواهر و برادر و یا فامیل انتخاب می‌شوند.
افزایش مهارت در کارهای تیمی، پرورش خلاقیت، مهارت‌های تقویت سخنوری و فن بیان، شناسایی افراد خلاق و نوآور، مهارت‌های افزایش تحمل شکست، شناسایی و فروش ایده‌های ناب، فراگیری تکنیک‌های ایده‌یابی و حل مساله و آموزش کسب و کار ازجمله اهداف برپایی این رویداد اعلام شده است.
اسباب‌بازی‌های فکری، آموزشی و مهارتی، اسباب‌بازی‌هایی با محوریت آموزش مهارت‌های اجتماعی، اسباب‌بازی‌های الکترونیکی و هوشمند، اسباب‌‌بازی‌های سنتی و محلی، اسباب‌بازی‌های گروهی، اسباب‌بازی‌های علمی و آزمایشگاهی و اسباب‌بازی‌های شهری محور اصلی این رویداد هستند.
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت‌های www.samayazd.ac.ir و www.estekhdam.vip مراجعه کنند و یا با شماره‌های ۰۹۱۳۱۵۳۲۳۵۱ و ۰۹۱۰۱۳۹۲۴۰۵ تماس بگیرند.

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه