نمایشگاه «بهداشت جان و روان» در کتاب‌خانه‌ی مرجع کانون

3 سال پیش

علاقه‌مندان به حوزه‌ی بهداشت جان و روان، می‌توانند تا پایان تیرماه از نمایشگاه کتاب‌هایی با موضوع «بهداشت جان و روان» که با عنوان «کودک بودن سخت است!» در کتاب‌خانه‌ی مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا شده، بازدید کنند.
به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این نمایشگاه در مجموع ٧٢ عنوان کتاب با این موضوع به نمایش گذاشته شده است. در همین حال، همزمان با نمایشگاه «کودک بودن سخت است!»، کتاب‌های فارسی و غیرفارسی با موضوع بهداشت روان ویژه‌ی بزرگ‌سالان نیز در قالب نمایشگاه رومیزی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.
این نمایشگاه تا پایان تیر ۱۳۹۹ روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴:۳۰ با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی پذیرای علاقه‌مندان است.
کتاب‌خانه‌ی مرجع کانون،‌ در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، پلاک ۲۴، ساختمان شهید ملک‌شامران، مجتمع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع شده است.
کتاب‌هایی چون «کودک بودن سخت است!» نوشته‌ی جنیفر مورمالینوس، «دخترک موفرفری» نوشته‌ی مجید راستی، «دست‌هایت را بشوی!» اثر تونی راس، «زشتی و زیبایی» نوشته‌ی بریژیت لبه و میشل پوچ، «چه می‌کنید وقتی خیلی عصبانی می‌شوید» و «چه‌کار کنم اگر خیلی عصبانی شوم» هر دو از دکتر داون‌هابنر، «میکروب‌ها برای پخش کردن نیستند» نوشته‌ی الیزابت وردیک، «دلیل حسابی برای این‌که از بچه بودنمان خوشحال باشیم» به نویسندگی بئاتریچه مازینی و.. ازجمله آثار نمایش‌داده‌شده در این کتاب‌خانه هستند.

منبع: https://www.kanoonnews.ir/news/297760/

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه