نمایشگاه بین‌المللی تصویرگری با موضوع صلح

2 سال پیش

 

دومین دوره از نمایشگاه بین‌المللی «صلح را باید از کودکی آموخت» به همت انجمن تصویرگران ایران و شورای کتاب کودک با همکاری دوسالانه‌ی تصویرگری براتیسلاوا، با نمایش آثاری از تصویرگران منتخب ۱۹ کشور جهان در خانه‌ی هنرمندان ایران (گالری زمستان) برگزار می‌شود.

@iranian_illustrators_society
@cbc.1341

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کودک‌شهر، موضوعات این نمایشگاه شامل صلح با انسان، صلح با طبیعت، صلح با حیوانات و صلح با جهان اعلام شده و هنرمندان از میان تصویرگران شرکت‌کننده در نمایشگاه تصویرگری براتیسلاوا ۲۰۱۹ برای شرکت در این نمایشگاه دعوت شده‌اند.

این نمایشگاه با عنوان «صلح را باید از کودکی آموخت» در روز یک‌شنبه، ۳۰ شهریور از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری زمستان خانه‌ی هنرمندان ایران افتتاح می‌شود و از ۳۱ شهریور تا ۸ مهر، از ساعت ۱۵ تا ۲۰ پذیرای عموم علاقه‌مندان است.

@iranartistforum

هنرمندانی که امسال برای شرکت در نمایشگاه «صلح را باید از کودکی آموخت» دعوت شده‌اند از کشورهای ایران، آرژانتین، اسلوانی، آمریکا، ایتالیا، ایرلند، برزیل، پرتقال، جمهوری چک، کرواسی، کره جنوبی، کلومبیا، فنلاند، سوییس، مجارستان، مکزیک، لهستان، هلند و انگلستان هستند.

دوسالانه‌ی تصویرگری براتیسلاوا از سال ۱۹۵۶ در شهر براتیسلاوا، پایتخت کشور اسواکی، برگزار می‌شود و نمایندگانی از سراسر جهان تصویرگران را برای شرکت در این مسابقه معرفی می‌کنند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری انجمن تصویرگران ایران و شورای کتاب کودک، نمایندگی این دوسالانه‌ی تصویرگری در ایران را بر عهده دارند.

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه